images/slider_3/IMG_0853_3.jpg
11.jpg
images/slider_3/IMG_0503_2.jpg
images/slider_3/10_2.jpg
1.jpg
9.jpg
2.jpg
images/slider_3/4.jpg

Wiosna 2023

Wiosna, pełna emocji i wrażeń, obfituje w piękne wydarzenia. Miot P 21 kwietnia obchodził swoje pierwsze urodziny, nasza Coco POLARIS wydoroślała, ciągle ciekawska i z każdym dniem piękniejsza.
W kwietniu na Klubowej Wystawie Spanieli i Psów Dowodnych i na Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich we Wrocławiu HUNTER, syn naszego Hansa i Toli, zdobył Zwycięstwo Klubu, CAC, BOS, oceny doskonałe i złote medale. Tym samym osiągnął tytuł Championa Polski. Brawo barbetowy chłopcze!!! Jest już reproduktorem i na początku czerwca został ojcem ośmiu wspaniałych szczeniąt w hodowli Sabio Perro.
Kolejna nasza radość to DIEGO Sabio Perro, syn naszego MORISA i tym samym wnuk FRIDY. Z końcem kwietnia na Międzynarodowej Wystawie Psów rasowych w Bydgoszczy zdobył Zwycięstwo Rasy, BOB, CAC, CACIB, złoty medal, ocenę doskonałą. A w maju na Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich i na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Manowie dwukrotnie Zwycięstwo Rasy, BOB, CAC, złoty medal i ocenę doskonałą i... wywalczył tytuł Zwycięzca Grupy VIII z lokatą I na Wystawie Psów Myśliwskich i Zwycięzca Grupy VIII z lokatą IV na Krajowej Wystawie grupy 2,5,7,8 i 9. I to kolejny Champion Polski. Brawo barbetowy chłopcze!!!

images/slider_3/IMG_0853_3.jpg
11.jpg
images/slider_3/IMG_0503_2.jpg
images/slider_3/10_2.jpg
1.jpg
9.jpg
2.jpg
images/slider_3/4.jpg