Back

Życzenia i refleksja

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku 2022, w którym znajdzie się czas na radość i zgłębianie pasji!
Kończący się rok nastraja nas do wspomnień i różnych przemyśleń. Bogactwo wydarzeń tych pięknych jak i też trudnych chwil pozostanie w naszych myślach na długo. Nasza Bajka ABAYA z Barbeciarskiej Chaty w mijającym roku ukończyła 12 lat, jej dzieci - miot F to już ośmiolatki. Kilku z nich w tym roku zostało ojcami wspaniałych szczeniąt. Jesteśmy bardzo dumni ze szczeniąt narodzonych w Danii w hodowli Good Spirit Barbets, których rodzicami są Hans FIGARO Konstelacja Małej Niedźwiedzicy i Nora NOOR ZHIVA von der Leibrucke (są to wnuki ULYSSE di Barbochos Reiau de Prouvenco i prawnuki jego brata URSUSa). Pełni optymizmu czekamy na kolejne potomstwo Hansa i FAIR Poppenspaler’s Nobles, które narodzi się w połowie stycznia w Holandii w hodowli Barboucles sur Meuse. Kolejną radość sprawił nam Bono FALKOR KMN - wraz z Emmą Nuphar’s Note To Self zostali rodzicami szczeniąt narodzonych w Austrii w hodowli du Quartier des Bois. I trzeci z braci Bruno FAZI KMN w tym roku został ojcem dwóch miotów narodzonych w Polsce w hodowli Paka Kudłaka i Beskidiana. Kolejne barbetowe piękności podziwialiśmy w hodowli Sabio Perro gdzie MERCEDES KMN została matka miotu C i MORIS KMN jest ojcem miotu D. Zachwycaliśmy się narodzinami szczeniąt w Szwecji w hodowli Helec’s, gdzie rodzicami  są MORIS KMN i Irisens Assi Prinsess of Daim. Cieszą nas szczególnie wnuki Bajki, wnuki jej córki Fridy, jak też wnuki Hansa; trudno tu nie wspomnieć o pięknych szczeniakach narodzonych w Niemczech w hodowli Wookiebev gdzie ojcem został syn Hansa Luis VOLCANO OPTYMIST Sabio Perro.
Czas ucieka, wiele się dzieje. Bardzo się cieszę, że mogłam rozwijać swoją pasję poprzez udział w wykładach dotyczących hodowli i genetyki, które będę kontynuować.
Już niedługo poinformujemy o szczegółach zaplanowanego miotu P w naszej hodowli Konstelacja Małej Niedźwiedzicy, gdzie matką szczeniąt będzie Tola MERCEDES Łąckie Splendorki, a ojcem... już niedługo :-)
niedziela, 26 grudzień 2021