images/slider_3/IMG_0853_3.jpg
11.jpg
images/slider_3/IMG_0503_2.jpg
images/slider_3/10_2.jpg
1.jpg
9.jpg
2.jpg
images/slider_3/4.jpg

Czas upływa...

Mam wrażenie, że czas upływa coraz szybciej. Nasze najmłodsze barbetowe dzieci szczęśliwie wzrastają w swych nowych rodzinach, a Coco POLARIS pozostała z nami. Zawsze radosne, chętnie się bawią i uczą.
24 września nasza najstarsza barbetka ABAYA ukończyła 13 lat; jesteśmy szczęśliwi, że z nami jest - oby jak najdłużej. W październiku HEIDI na wystawie w Twardym Dole uzyskała tytuł Championa Polski, a 16 listopada ona i cały miot H świętowali swoje 3 urodziny. Tak wiele wspólnych chwil z barbetami za nami, ile jeszcze przed... Czasami ogarnia nas melancholia, chwile kiedy wraz ze znajomymi wspominamy wyjątkowe zachowania naszych barbetów. I tak jedno uważam za warte opisu: Hans FIGARO - wyjątkowy pies.
Już pisałam o jego zdolnościach podczas tropienia, tym razem wykazał się mądrością i odwagą jako wyjątkowy pływak. Podczas letniego spotkania z Carmelem FRODO i jego rodziną wszystkie barbety chętnie wskakiwały do jeziora, aportowały z wody i z radością bawiły się na łące. Podczas skoków do jeziora Frida zgubiła aport. Przerażona zawołałam, że ona chyba zgubiła kierunek i płynie wgłąb jeziora. To były sekundy zastanawiania się czy wsiąść w łódkę i płynąć do niej, czy...? I w tym momencie zauważyliśmy, że Hans podjął samodzielnie decyzję, płynął do niej. Gdy się do niej zbliżył, płynąc przytulił się, zmienił kierunek i już razem z nią płynął ku brzegowi. Byliśmy pełni emocji i dumy z naszego Hansa. Tak po dziś dzień ten cudowny pies czuje się odpowiedzialnym opiekunem całego naszego stada.

Miot "P" - czas rozstania

Będziemy tęsknić. Piękny czas bawiących się szczeniąt w naszym domu i ogrodzie dobiega końca. Niektóre już rozpoczęły swoją nową przygodę, pozostałe już w najbliższych dniach wyjadą. Przed najmłodszymi nowe radości w nowych rodzinach. Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia :)
Przypomnijmy sobie jeszcze raz kilka z tych pięknych chwil, zapraszamy do galerii :)
 

Miot "P" - 5 tygodni już za nami :)

PIPPIN, PRINCE, POLARIS, PLUTO, PACO, PICASSO, PERCY i PENELOPA - to nasze imiona. Kochamy jeść, spać i bawić się. Uwielbiamy odwiedziny. Kiedy pogoda dopisuje wychodzimy do ogrodu pod czujnym okiem mamy, babci, prababci i starszej siostry.

Miot "P" - narodziny

WITAJ ŚWIECIE!!!
Z przyjemnością ogłaszamy, że dnia 21.04.2022 nasze barbety - miot "P" - narodziły się. Wszystkie piękne i silne. Mama Tola i szczeniaczki czują się dobrze. Już niedługo je przedstawimy, a teraz zapraszamy do obejrzenia ich zdjęć w galerii.
 

MIOT "P" - będą szczeniaki

Badanie USG potwierdziło ciążę. Tola MERCEDES jest szczenna :-)
Spotkanie z Morisem  zaowocowało. Szczeniaki urodzą się w drugiej połowie kwietnia.

images/slider_3/IMG_0853_3.jpg
11.jpg
images/slider_3/IMG_0503_2.jpg
images/slider_3/10_2.jpg
1.jpg
9.jpg
2.jpg
images/slider_3/4.jpg